مراحل نصب تلویزیون و قیمت نصب تلویزیون

نصب تلویزیون به دیوار

مهم نیست که تلویزیون شما از چه برند و مدلی باشد. نصب کنندگان تلویزیون گروه خدمات ساختمانی باران با همه مدل ها آشنا هستند و خدمات نصب تلویزیون به دیوار شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند.

نصب تلویزیون را به یک متخصص بسپارید.

نصب تلویزیون به دیوار

نصب تلویزیون ها شامل نحوه تنظیم انواع تلویزیون ها برای نصب و راه اندازی تلویزیون همراه (مخصوص تلویزیون های هوشمند) در تلفن ها و انواع رایانه ها و لپ تاپ ها است. نصب تلویزیون به دیوار بستگی به نوع آن و همچنین امکانات درخواستی برای استفاده و کاربرد تلویزیون در یک مکان خاص به روشهای مختلف دارد.

برخی از خدمات نصب تلویزیون الکترو باران

تلویزیون دیواری

• نصب تلویزیون به دیوار
• نصب براکت تلویزیون
• نصب پایه تلویزیون به دیوار
• نصب پایه رومیزی تلویزیون
• نصب تلویزیون روی ستون
• و …

ویژگی های خدمات نصب تلویزیون در گروه خدمات ساختمانی باران

نصب تلویزیون به دیوار

• انعطاف پذیری در تعیین زمان نصب تلویزیون به دیوار
• متخصصان و نصب کنندگان باتجربه و حرفه ای
• قیمت مناسب نصب تلویزیون به دیوار برابر با نرخ تعیین شده توسط نهادهای نظارتی است
• برای نصب تلویزیون به دیوار از قطعات اصلی استفاده می شود

تنها کافیست یک تماس کوتاه با همکاران و مشاوران ما در گروه خدمات ساختمانی باران داشته باشید .

01241256256

09106768270

مراحل نصب تلویزیون روی دیوار

نصب تلویزیون

مرحله 1 – توانایی نصب و اتصال تلویزیون به دیوار را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که تلویزیون شما می تواند به صورت دیواری نصب شود. به عنوان مثال ، اکثر تلویزیون های LCD می توانند روی دیوار نصب شوند ، بنابراین بعید به نظر می رسد که این مسئله مشکلی ایجاد کند. با این حال ، برخی از نمونه های اولیه فقط برای روی میز طراحی شده اند و نمی توان آنها را بر روی دیوار نصب کرد.

برای اطلاع از قابلیت نصب تلویزیون به دیوار می توانید به دفترچه راهنما مراجعه کنید. اگر دفترچه راهنما ندارید ، به قسمت پشت تلویزیون خود نگاه کنید. اگر جای اتصال 4 پیچ یا بیشتر وجود داشته باشد ، می توانید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید.

مرحله 2 – هنگام نصب تلویزیون روی دیوار ، میزان شیب را در نظر بگیرید

هنگام انتخاب تلویزیون ، اندازه و درجه کج شدن یا چرخش را در نظر بگیرید. بعضی از براکت ها به شما اجازه نمی دهند که تلویزیون را پس از نصب وقتی به دیوار متصل هستید ، حرکت دهید. با این حال ، برخی از آنها به شما امکان می دهد تلویزیون را برای چرخاندن یا کج شدن تلویزیون از دیوار جدا کنید.

مرحله 3 – دیوار را برای اتصال تلویزیون انتخاب کنید

دیواری را که می خواهید تلویزیون خود را روی آن نصب کنید انتخاب کنید. محل سوکت ها را در نظر بگیرید. انتخاب دیوارهای داخلی بسیار آسانتر از دیوارهای خارجی است زیرا شما باید کابل را به پریز دیواری وصل کنید. دیوارهای خارجی موانعی دارند که دسترسی به کابل های شما را بسیار دشوار می کند.

مرحله 4 – موانع تماشای تلویزیون متصل به دیوار را بررسی کنید

محل تلویزیون را روی دیوار مشخص کنید. هنگامی که تلویزیون را روی دیوار قرار دادید ، اطمینان حاصل کنید که هیچ مانعی وجود ندارد.

مرحله 5 – یک مرحله اختیاری

شاید لازم باشد برای تلویزیون خود پریزها و کابل کشی را در نظر بگیرید. همچنین ، نصب محافظ تلویزیون به محافظت از دستگاه شما در برابر نوسانات برق محافظت می کند.

مرحله 6. براکت را به تلویزیون وصل کنید

اتصال براکت به تلویزیون را پیدا کرده و حداقل با استفاده از 2 پیچ براکت را وصل کنید. اگر تلویزیون شما سنگین است و جای پیچ بیشتری دارد ، بهتر است از پیچ های بیشتری استفاده کنید.

مرحله 7 – براکت تلویزیون را به دیوار وصل کنید

پس از اتصال ریل های براکت به پشت تلویزیون ، وقت آن است که براکت را به دیوار وصل کنید. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم ، براکت ها انواع مختلفی دارند که به روش های مختلفی متصل می شوند.

بنابراین برای محافظت بهتر از تلویزیون حتماً دستورالعمل های براکت مخصوص خود را بخوانید. به یاد داشته باشید که پیچ های ایمنی را نصب کنید ، که از سقوط تلویزیون سنگین شما به زمین جلوگیری می کند.

مرحله 8 – کابل ها را وصل کنید

کابل های مورد نظر خود را به ورودی های تلویزیون مناسب متصل کنید. بیشتر اوقات ، این اتصالات ورودی در ناحیه پشت و پایین قرار دارند.

معرفی انواع مختلف براکت برای نصب تلویزیون بر روی دیوار

تلویزیون

براکت های تلویزیونی انواع مختلفی دارند که هرکدام قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. براکت های تلویزیون با دوام هستند و معمولاً از قاب های فولادی ساخته می شوند که الگوی سوراخ های پشت تلویزیون شما را برای نگه داشتن و اتصال به دیوار تقلید می کنند.

سه نوع اصلی براکت دیواری برای نصب و اتصال تلویزیون وجود دارد ، از جمله براکت های ثابت، براکت های کج یا شیب دار و براکت های متحرک می باشند.

براکت تلویزیون ثابت

نصب تلویزیون

ساده ترین راه حل برای نصب تلویزیون به دیوار ، براکت دیواری ثابت است. این براکت ها ثابت ، قوی و محکم هستند اما به شما امکان نمی دهند تلویزیون را حرکت دهید. این نوع براکت ها در مقایسه با سایر گزینه ها ساده ترین شیوه نصب را دارند و معمولاً در کمتر از یک ساعت نصب و تنظیم می شوند. با یک جستجوی ساده به شما نشان داده می شود که براکت های ثابت ارزان تر هستند.

نصب سریع و قیمت پایین با معایب همراه است. نمی توانید تلویزیون را پس از نصب روی دیوار حرکت دهید. نمی توانید زاویه صفحه تلویزیون را با موقعیتی که نشسته اید تنظیم کنید. علاوه بر این؛ هنگامی که می خواهید کابل HDMI را متصل یا جدا کنید ، باید تلویزیون را از براکت دیوار جدا کرده و دوباره تنظیم کنید.

براکت شیب دار یا کج

نصب تلویزیون به دیوار

براکت های شیب دار یا کج به شما امکان می دهند تنظیمات عمودی را روی 5 تا 15 درجه تنظیم کنید و در صورت لزوم می توانید زاویه دید عمودی را تغییر دهید. این امکان مشاهده بهتر را فراهم می کند. براکت های شیب دار یا کج امکان چرخش افقی را به شما نمی دهند.

براکت های متحرک

نصب تلویزیون

براکت های متحرک امکان حرکت کامل با زاویه دید گسترده را فراهم می کنند. سازندگان غالباً از اصطلاحاتی مانند Extending Arm ، Articulating ، Swivel برای توصیف نحوه مونتاژ این براکت ها استفاده می کنند.

به طور کلی ، این براکت ها از یک طرف به دیوار متصل می شوند و دارای بازوی چرخان به بیرون هستند. این بازوها حتی می توانند جمع شوند ، به شما امکان می دهد زاویه دید کامل را تنظیم کرده و به صورت افقی و عمودی حرکت دهید.

همانطور که انتظار دارید براکت های دیواری متحرک گران تر و دارای مراحل نصب پیچیده تر می باشند. با این حال ، این قیمت در مقایسه با مزایایی که ارائه می دهند مناسب است. علاوه بر داشتن زاویه دید خوب ، می توانید به راحتی به پشت تلویزیون دسترسی پیدا کنید. این منجر به یک پیکربندی ساده و تنظیم مجدد کابل ها می شود.

قیمت نصب تلویزیون به دیوار

 

نصب تلویزیون

به طور کلی قیمت نصب تلویزیون در حالت عادی بیشتر از هر چیز به عوامل پیش از نصب مانند نوع تلویزیون، براکت مورد نظر، دیوار خانه و …. مرتبط می‌باشد. برای مثال بعضی از مدل های براکت مانند مدل های متحرک هنگام نصب شامل قطعات بیشتری می‌شوند پس در نتیجه نصب آن نیز نیاز به ظرافت بیشتری خواهد داشت.

همچنین بد نیست برای نصب تلویزیون بر روی دیوار کمی‌ از مشاوره نصاب های حرفه ای نیز بهر ببرید، چرا که این افراد به اصول زیبایی شناسی نیز تسلط بالایی دارند و می‌توانند بهترین قسمت پذیرایی یا اتاق را برای نصب تلویزیون به شما پیشنهاد دهند.

برای مثال در صورت نصب تلویزیون در ارتفاع نامناسب ممکن است باعث بهم زدن تعادل دکوراسیون خانه بشوید و از طرفی هم شاید مجبور شوید برای یک فیلم دیدن ساده درد گردن را نیز به جان بخرید. یا حتی در بحث خرید براکت وانتخاب رنگ سعی کنید مدل هایی را خریداری کنید که بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزل به همراه دارند.

هزینه نصب تلویزیون ایکس ویژن

 

نصب تلویزیون به دیوار

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصب تلویزیون مکان نصب آن می‌باشد. برای مثال اگر قصد داشته باشید که تلویزیون را بر روی ستون نصب کنید مسلما سختی کار دوبرابر خواهد بود و احتمالا فاکتور نهایی کمی‌ سنگین شود.

همچنین نوع دیوار نیز به نوعی بر روی قیمت نصب تلویزیون تاثیر می‌گذارد چرا که در برخی موارد دیوار دارای گچ ضعیفی بوده است و در مراحل نصب برای جلوگیری از تخریب دیوار متخصص مجبور به استفاده از قطعات مناسب تر و صرف انرژی و وسواس بیشتری می‌شود.

در نهایت توجه داشته باشید که هر کدام از این موارد به طور حدودی بیان می‌شود و برای تخمین دقیق قیمت با ما تماس بگیرید تا با مشاهده عکس یا بررسی دیوار منزل از فاصله نزدیک قیمت نصب تلویزیون مورد نظر را به طور دقیقتر به عرضتان برسانیم.

 

نصب و راه اندازی براکت نصب تلویزیون به دیوار استاندارد ،

(غیر چرخان و یا چرخان یا تنظیم میزان درجه صفحه و حتی نصب تلویزیون به سقف برای ادارات , بیمارستان ها , بانک ها و ….)

حفظ امنیت تلویزیون و تست  سخت افزار پس از نصب ( از جمله بلندگوها و تصویر) که در حین نصب آسیبی ندیده باشند
پنهان کردن سیم های برق در پوشش یا کاور یا داکت و …….

نصب تلویزیون الکترو باران

نکته : تلویزیون را نمی توان بالای شومینه نصب کرد یا پایین اسپیلیت
نصب تلویزیون به دیوار فقط مخصوص دیوار هایی  است که احتمال آسیب را برای آن نداشته باشند

در همچین شرایطی شما حتی می توانید از مشاوره رایگان الکترو باران در هر ساعت از شبانه روز بهره ببرید.

تنها کافیست یک تماس کوتاه با همکاران و مشاوران ما در گروه خدمات ساختمانی باران داشته باشید .

01241256256

09106768270

قبل از آمدن نصاب تلویزیون به دیوار کاری لازم است ؟

لطفاً قبل از نصب و راه اندازی تلویزیون به دیوار مطمین شوید که سیم برق آن را دارید.

البته در این موارد هم اگر دچار کمبود سیم برق شدید کارشناسان ما همیشه لوازم لازم برای این کار را به همراه دارند .

هنگامی که ارائه دهنده خدمات وارد می شود تا تلویزیون را به دیوار نصب می کند ،

باید دیواری را که تلویزیون را روی آن می خواهید نصب کنید به او نشان بدهید

ولی اگر نمی دانید می توانید از راهنمایی های کارشناسان نصب تلویزیون ما استفاده کنید .

چرا باید تلویزیون خود را به نصب دیوار کنیم؟

تلویزیون های صفحه تخت گران هستند ،

و تا حدودی ظریف و به طرز عجیبی این ظرافت دارای وزن سنگینی است.

نصب تلویزیون به دیوار یا حتی سقف از دیگر خدمات ساختمان باران است .

با قیمت های رو به افزایش لوازم برقی بهترین کار این است

که نصب تلویزیون به دیوار را به دست افراد متخصص و با تجربه در این کار بسپارید.

این مورد از کارهایی است که شما حتی اگر هزینه بیشتری برای انجام آن بپردازید

در اصل در حق خودتان لطف کرده اید و از ایجاد ضرر بزرگتر در آینده برای خودتان جلوگیری کردید .

از مزایای نصب تلویزیون به دیوار توسط افراد حرفه ایی و آموزش دیده مجموعه ما :

محافظت تلویزیون شما است که با نصب تلویزیون به دیوار از صفحه آن هم در برابر ضربه و خط و خش جلوگیری میشود .

همچنین ، یک نصب کننده حرفه ای می تواند به شما در تعیین بهترین مکان برای نصب کمک کند ،

تا بتوانید سینمای خانگی خود را تا حد امکان در دیوار کانونی و بهترین محل در منزل یا محل کارتان نصب کنید.

 

منبع : www.amazon.com/TV-Wall-Mounting

دیدگاه(3)

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.