کمد دیواری پذیرایی

کمد دیواری پذیرایی

کمد دیواری برای پذیرایی

 

کمد دیواری پذیرایی

 

در میان دستگاه های مختلفی که در قسمت های مختلف خانه قرار گرفته اند ، کمد های دیواری نقش بسیار کاربردی ، مفید و موثری در خانه دارند ، بخصوص کمد دیواری پذیرایی.
زیرا کمد دیواری ها فضای اصلی خانه را اشغال نمی کنند. آنها می توانند بسیاری از دستگاه های مختلف را در خود جای دهند و نظم بیشتری در خانه ایجاد کنند. همچنین به خلوت تر شدن خانه کمک می کند. در این مقاله در مورد انواع مدل های کمد دیواری پذیرایی به همراه کاربردها و ویژگی های آنها و همچنین تفاوت های بین آنها صحبت خواهیم کرد.

مدل کمد دیواری سالن پذیرایی

کمد دیواری پذیرایی

برای انتخاب سبک کمد دیواری پذیرایی و اتاق نشیمن ، مانند کمد دیواری اتاق خواب ، باید بسیار حساس باشید و قبل از خرید تمام فاکتورهای مطلوبی را در نظر داشته باشید تا بتوانید از هزینه ای که برای خرید کمد دیواری اتاق نشیمن در جای مناسب می پردازید ، استفاده کنید. و اگر کمد های دیواری در جای مناسب خانه قرار بگیرند ، در چیدمان دکوراسیون منزل نیز کمک زیادی می کنند.

کمد ها یکی از موارد بسیار مفید و موثر در هر خانه ای هستند ، به خصوص اگر خانه فاقد انبار یا فضای جداگانه برای نگهداری وسایل اضافه باشد. آنها عناصر اضافی در دکوراسیون را به کمد منتقل می کنند. این روش فضای خانه را جذاب تر نشان می دهد.

طرح و رنگ کمد دیواری پذیرایی

 

کمد دیواری پذیرایی

خوشبختانه طراحان و تولید کنندگان ، تنوع طرح ، رنگ و سبک را در این کمد دیواری پذیرایی را با توجه به نیاز مشتریان افزایش داده اند ،
با هر میزان بودجه ای که دارید و با هر سلیقه ای که دارید می توانید زیباترین کمد دیواری را برای محل پذیرایی خود انتخاب کنید. به همین دلیل انتخاب طرح کمد دیواری برای پذیرایی بسیار مهم است و شما می توانید با انتخاب کمد دیواری مناسب، فضا را زیبا و جذاب کنید ، علاوه بر چیدمان منزل ، برخی از کمد های دیواری به قدری زیبا هستند که وسایل تزئینی هستند. آنها در خانه به صورت نوعی دکور در نظر گرفته می شوند.

قیمت کمد دیواری پذیرایی

قیمت کمد دیواری بستگی زیادی به سبک کمد اتاق نشیمن شما دارد ، سازنده باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید و همچنین بودجه ای که دارید ، ابعاد کمد دیواری و تعداد کشوهایی که می خواهید تعیین کند. براساس اطلاعاتی که شما ارائه می دهید ، قیمت نهایی تعیین می شود.

مواد ساخت کمد دیواری

کمد دیواری در پذیرایی

کیفیت در انتخاب این کمد بسیار مهم است و چون وسیله ای بسیار کاربردی است و مدام با آن سر و کار دارید ، هرچه کیفیت بالاتر باشد ، مدت زمان بیشتری از آن استفاده می شود و پس از مدتی دیگر نیازی به پرداخت مجدد نیست . بنابراین هنگام خرید کمد دیواری پذیرایی ، باید توجه زیادی به مواد ، طرح ، رنگ و مواردی از این دست داشته باشید.

ابعاد کمد دیواری پذیرایی

برای تعیین ابعاد و مساحت کمد دیوار پذیرایی ، باید طول دیواری که کمد در آن نصب می شود اندازه گیری و ضرب در ارتفاع کمد شود تا در متر مربع برای کمد شما در نظر گرفته شود. ارتفاع کمد ها معمولاً تا زیر سقف در نظر گرفته می شود . توجه داشته باشید که برای کمد دیواری ، اگر می خواهید درب لولایی را به درب ریلی تبدیل کنید ، طول کمد در ارتفاع و مساحت آن را نیز در نظر بگیرید.

اگر می خواهید یک سری جعبه در بالای کمد اتاق نشیمن خود قرار دهید تا کیف های بزرگ و وسایلی را که به راحتی در دسترس نیستند قرار دهید ،بدانید که ساخت این کمد به طور جداگانه از شما هزینه می گیرد.

کمد دیواری چند منظوره

از آنجا که امروزه بیشتر خانواده ها در خانه های کوچک قابل حمل زندگی می کنند ، بسیاری از آنها تمایل دارند کمدی برای اتاق نشیمن یا قسمت های مختلف خانه طراحی کنند تا تخت و کمد با همان قالب ساخته شود. سرانجام ، فضای خانه را نگه دارید و در صورت عدم نیاز به تختخواب ، روی دیوار جمع شوند و بتوانید از فضای خانه استفاده کنید.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.