سیم کشی تلفن و رفع خرابی

سیم کشی تلفن و رفع خرابی چگونه است ؟

سیم کشی و رفع خرابی تلفن

تلفن وسیله ارتباطی اساسی در هر ساختمانی است و خرابی یا قطعی آن می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. در بیشتر موارد ، علت اصلی خرابی تلفن، اتصال در سیم کشی تلفن ساختمان است. فرسودگی سیم تلفن دلیل اصلی قطع یا سر و صدا و اتصال در خط است. این مشکل هیچ ارتباطی با شرکت مخابرات ندارد و لازم است قطعات آسیب دیده سیم تلفن را ترمیم کنید.

در این حالت ، واحدهای دیگر نیز احتمالاً با همین مشکل روبرو هستند. قبل از هر اقدامی باید منبع اصلی اتصال را پیدا کنید. اگر مشکل سیم کشی مربوط به تمام واحدها باشد ، جایگزینی تمام سیمهای فرسوده ضروری است. قبل از تماس با تعمیرکار ، از سالم بودن خطوط تلفن سایر واحدها اطمینان حاصل کنید.
همچنین ممکن است فقط یک واحد در اتصال تلفن مشکل داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر درمورد سیم کشی تلفن و رفع خرابی با ما در ارتباط باشید.

اتصال سیم کشی تلفن آپارتمان

سیم کشی تلفن و رفع خرابی

برای سیم کشی تلفن و رفع خرابی باید به مواردی توجه کنید. اگر واحدهای دیگر مشکلی با خط تلفن ندارند ، مشکل از سیم کشی داخلی تلفن است. در داخل جعبه توزیع اصلی ، یک جعبه اتصال جداگانه برای هر واحد در نظر گرفته شده است. جعبه توزیع واحد خود را مشخص کرده و اتصال را از طریق سیم تلفن آپارتمان برطرف کنید.

ممکن است لازم باشد سیمهای فرسوده را کاملاً تعویض کرده و سیم کشی تلفن را از نو بازسازی کنید. اگر تجربه تعمیر خطوط تلفن یا تعویض سیمهای فرسوده را ندارید ، با گروه خدمات ساختمانی باران سرویس تماس بگیرید. تکنسین های ما در اسرع وقت برای عیب یابی و مشکلات خط  تلفن در محل حاضر خواهند شد.

عیب یابی علت خرابی تلفن

سیم کشی تلفن و رفع خرابی

در سیم کشی تلفن و رفع خرابی اول از همه باید به فرسوده بودن سیم ها توجه کرد. اگر سیم ها فرسوده نیستند و به نظر نمی رسد مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد ، با تلفن امتحان کنید.

تلفن را به جعبه اتصال نزدیکتر کرده و جک ها را به هم متصل کنید تا صدای بوق را بشنوید. اگر بوق شنیده نشود ، مشکلی در ارتباطات راه دور وجود دارد. اما شنیدن صدای بوق ممتد تلفن نشان می دهد که دلیل اتصال سیم کشی تلفن و رفع خرابی آن از داخل خانه است.

بخاطر داشته باشید که نمی توانید بخش مربوط به شرکت مخابرات را باز کنید.
این قسمت باید توسط نماینده شرکت و تکنسین اطلاعاتی عیب یابی شود. مشترکان تلفن ثابت، مجاز به بررسی و دستکاری سیم های تلفن مخابراتی نیستند. ساکنان می توانند مسیر تلفنی اختصاصی واحد مربوطه را تعمیر یا تغییر دهند.

رفع مشکل تلفن ثابت

سیم کشی تلفن و رفع خرابی

تکنسین های مجرب می توانند علت اتصال تلفن را بر اساس صدای بوق و نوع آن دریابند. پس برای نصب سیم کشی تلفن و رفع خرابی آن می توانید با تکنسین های شرکت ما تماس بگیرید.

کار با سیم تلفن به اندازه سیم کشی برق ساختمان خطرناک نیست ، اما حتی سیم تلفن نیز ولتاژ پایینی دارد. اگر دوره آموزش سیم کشی را گذرانده اید ، می دانید که برق گرفتگی ناشی از سیم تلفن و رطوبت غیرممکن نیست. با دقت و ایمنی مسئله را بررسی کنید. به طور کلی بعد از اتصال گوشی به جک ها با 3 نوع بوق مواجه می شوید

  1. بوق اشغال: علت اتصال در سیم کشی تلفن یا وجود یک مانع فلزی در مسیر سیم کشی
  2. بوق ممتد: سیم های تلفن روی هم بار می آیند یا سیم ها به دلیل خیس شدن یا ترکیدگی لوله ها خیس می شوند
  3. بدون بوق: سیم کشی اتصالی پیدا کرده یا قطع شده است

برای سیم کشی تلفن و رفع خرابی ها حتما باید لباس مناسب استفاده کرد که در امکان بروز اتفاق را به حداقل برسانید.

سیم کشی داخلی تلفن و نویز

سیم کشی تلفن

برای سیم کشی تلفن و رفع خرابی باید یک سری نکات را بدانید. وجود هرگونه صدای خط تلفن بر کیفیت تماس و صدای خط تأثیر می گذارد. اتصال سیم کشی و نویز همچنین می تواند سرعت اینترنت adsl را کاهش دهد. این مشکل حتی تلفن های سانترال را هم تحت تأثیر قرار می دهد.
بنابراین ، به محض ایجاد نویز و اتصالی ، با سرویس سیم کشی تلفن باران سرویس هماهنگ کنید تا مشکل برطرف شود. به خصوص در شرکت ها و ادارات ، سر و صدا در خطوط تلفن و کاهش سرعت اینترنت باعث کاهش کارایی کار و خسارات مالی بیشتری خواهد شد.

لازم است تمام مسیرهای سیم کشی تلفن آپارتمان از جعبه توزیع به پریز تلفن بررسی شود. در بسیاری از موارد ، مشکل در پریز تلفن وجود دارد. برای بررسی ، ابتدا دستگاه تلفن را به سوکت دیگری وصل کنید تا از سالم بودن سوکت مطمئن شوید.

اتصال سیم کشی تلفن ساختمان

سیم کشی تلفن

برای “سیم کشی تلفن و رفع خرابی” همیشه ابتدا با شرکت مخابرات تماس بگیرید و در صورت عدم وجود مشکلی از سوی شرکت مخابرات ، سایر موارد را بررسی کنید.

اگر مشکلی در سیم کشی و پریز و تلفن داخلی وجود ندارد ، سیم کشی و کابل کشی تلفن ساختمان را بررسی کنید. به طور کلی ، علت اصلی اتصال و سر و صدا یکی از موارد زیر است:

  • سیم کشی تلفن و رفع خرابی و اتصال سیم برق

علت اصلی ایجاد صدا و اتصال سیم کشی تلفن مربوط به کابل برق است. در مواردی که سیم کشی تلفن با کابل برق در یک راستا و نزدیک باشد ، مشکل در خطوط تلفن مشاهده می شود. چنین مشکلی بیشتر در ساخت و سازهای غیراصولی دیده می شود.
پیمانکار شرکت همیشه سیم های تلفن و کابل های برق را در جهات مختلف طراحی می کند و مجاورت این دو مشکل ساز می شود. سیم های برق در خطوط تلفن نویز ایجاد می کنند ، در این صورت تنها راه حل قطع سیم تلفن است.

ممکن است مجبور شوید از سیم های سطحی استفاده کنید که اصلاً خوب به نظر نمی رسند. قبل از تصمیم گیری، سایر سوکت ها را بررسی کنید. احتمال اینکه این سوکت با سیم برق مشکل داشته باشد دور از ذهن نیست.

  • نحوه سیم کشی سانترال

برای سیم کشی تلفن و رفع خرابی باید با بعضی موضوعات آشنا باشید. هرگونه اتصال یا سیم کشی غیر اصولی تلفن داخلی نیز با خرابی تلفن همراه ، همراه است. اتصال سیم کشی سانترال را بررسی کنید. اگر سیم ها در مجاورت مکان های مرطوب قرار بگیرند یا سیم های تلفن به درستی متصل نشوند ، صدا طبیعی است.

در این حالت با کمترین میزان کشش و حرکت ، سیمها قطع و وصل شده و تلفن متصل می شود. این مشکل در ادارات بسیار رایج است. به طور معمول ، کاربران مخابرات خانگی از سیستم سانترال استفاده نمی کنند. در دفاتر سیم کشی مرکزی ، برای برقراری ارتباط موثر بین مشتری و کارمندان یا بین کارمندان شرکت ضروری است.

برای بررسی وضعیت سانترال لازم است با یک متخصص تماس بگیرید. در صورت بروز مشکلات کلی ، کلیه سیم کشی ها باید تعمیر شوند ، اما اغلب این مشکل به راحتی برطرف می شود.

سیم کشی تلفن و رفع خرابی از خدمات گروه خدمات ساختمانی باران

سیم کشی و رفع خرابی تلفن

خدمات شرکت مخابرات برای سیم کشی تلفن و رفع خرابی و عیب یابی و تعمیر سیم کشی ساختمان، مربوط به اتصالات اصلی مخابراتی می باشد .

پس مهم است که بدانیم :

هرگونه ایراد و مشکل و اتصالی سیم کشی تلفن و رفع خرابی که نیاز باشد و بعد از جعبه تقسیم ساختمان پیش بیاید ؛ باید توسط مالک برطرف شود.

مخابرات در مورد سیم کشی تلفن آپارتمان و رفع خرابی تلفن ثابت یا دستگاه تلفن، مسئولیتی نمی پذیرد.

سیم کشی تلفن ساختمان و اتصالات مربوط به آن همگی در یک جعبه قرار دارند.

که بخش مربوط به خانه و مشتری از بخش مربوط به مخابرات در جای جدا قرار دارند .

اما شما هر زمان به مشکل برخوردید اول با شرکت مخابرات تماس بگیرید تا برای بررسی خرابی تلفن شما یا به محل بیایند

یا کارشناس بفرستند .

و اگر  سیم کشی تلفن مربوط به شما اشکال پیدا کرده بود

در آن زمان با کارشناسان ما در گروه خدمات ساختمانی باران تماس بگیرید

در همچین شرایطی شما حتی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما

در گروه خدمات ساختمانی باران در هر ساعت از شبانه روز بهره ببرید.

سیم کشی و رفع خرابی تلفن

تنها کافیست یک تماس کوتاه با همکاران و مشاوران ما در گروه خدمات ساختمانی باران داشته باشید .

01241256256

09106768270

تا اگر لازم شد در اسرع وقت برای ارائه خدمات در محل کار یا منزل شما آماده باشیم.

سیم کشی تلفن خراب و آسیب دیده در ساختمان

در اغلب موارد علت اصلی خرابی تلفن سیم کشی تلفن در شاختمان های قدیمی یا دارای اتصالی می باشد.

فرسودگی سیم تلفن و آسیب به آن علت اصلی قطعی یا نویز و اتصالی در خط است.

این مشکل ارتباطی با شرکت مخابرات ندارد و لازم است تا بخش های آسیب دیده سیم کشی تلفن ترمیم شود.

در این صورت احتمالا بقیه واحدها هم با چنین مشکلی روبرو هستند. قبل از هر اقدامی باید منبع اصلی اتصالی را پیدا کنید.

 

خودتان رفع خرابی کنید!

اول تلفن را وصل کنید و تست کنید ,

البته اگر مطمئنید سیم ها فرسوده نیستند و به نظر مشکلی این بخش وجود ندارد .

دستگاه تلفن را به جعبه اتصال نزدیک کرده و سوکتها  را وصل کنید تا صدای بوق رابشنوید.

اگر بوق آزاد را نشنیدید مشکل از مخابرات است.

ولی اگر بوق ممتد تلفن را بشنوید یعنی دلیل اتصالی از سیم کشی تلفن است و رفع خرابی لازم دارد.

کارشناسان با تجربه ما  از روی صدای بوق و نوع آن علت اتصالی تلفن را متوجه میشوند .

به طور کلی بعد از اتصال دستگاه تلفن به جک ها با ۳ نوع بوق مواجه می شوید

  • بوق اشغال: علت اتصال در سیم کشی تلفن یا وجود مانع فلزی در مسیر سیم کشی
  • بوق ممتد: روی هم افتادن سیم های تلفن و یا خیس شدن سیم ها در اثر بارندگی یا ترکیدگی لوله ها
  • بدون بوق: سیم کشی اتصالی پیدا کرده یا به طور کلی قطع شده

ما چند مورد را برای شما باز گو کردیم اما به علت خطرات احتمالی ؛ حتما از کارشناسان در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید

گروه خدمات ساختمانی باران با افتخار در خدمت شماست .

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.