نصب لامپ چراغ و لوستر

با سرویس ویژه الکترو باران درخدمت شما هستیم

نصب لامپ  چراغ و لوستر روی سقف کاذبلوستر

چگونه می توان لامپ ها ، لوسترها را روی سقف های کاذب و بتونی نصب کرد؟

اگر ترجیح می دهید چراغ ، لامپ و لوستر در خانه خود نصب کنید ، باید اصول برق کاری ساختمان را بدانید. در واقع نصب لامپ چراغ و لوستر از اهمیت زیادی برخوردار است.

در وهله اول باید ایمنی در نظر گرفته شود.

  1. آشنایی با انواع لوسترها و نحوه نصب لامپ ، چراغ و لوستر مختلف
  2. وزن لوستر مناسب سقف مورد نظر را تعیین کنید
  3. استفاده از ابزار مناسب برای نصب لامپ ، چراغ و لوسترهای مورد نظر
  4. آشنایی با سیم کشی صحیح و نصب برق برای نصب لامپ چراغ و لوستر انتخاب شده

در نصب لامپ چراغ و لوستر روی سقف های بتونی محدودیتی وجود ندارد. امکان نصب انواع لوستر با وزن های مختلف وجود دارد. اما برای نصب لوسترها روی سقف های کاذب و سقف های یونولیتی محدودیت هایی در وزن و نوع نصب وجود دارد.

هنگام نصب لامپ چراغ و لوستر در سقف کاذب به چه عواملی باید توجه کنیم؟

نصب لامپ چراغ و لوستر

سقف کاذب همانطور که گفته شد ، یک سقف جایگزین سقف اصلی می شود که برای زیباسازی ساخته شده است. این سقف مقاومت بالایی ندارد و برای “نصب لوسترهای سنگین” مناسب نیست.

اگر می خواهید لوستر را روی سقف کاذب نصب کنید ، اطمینان حاصل کنید که وزن لوستر کمتر از 10 کیلوگرم باشد. لوستر توسط قلاب پروانه ای به سقف کاذب نصب شده است. با سوراخکاری با مته در سقف و قرار دادن یک قلاب پروانه ای بر روی سقف و لوستر به آن متصل می شود.

چگونه می توان لوستر سنگین را روی سقف بتونی نصب کرد؟

 

نصب لوستر

هنگام نصب لوسترهای سنگین روی سقف های بتونی ، باید از رول بولت S شکل استفاده شود. معمولاً در بخشی که به تیر جوش داده می شود ، یک لوستر سنگین نصب می شود.

چگونه می توان لوستر LED را روی سقف بتونی نصب کرد؟

 

نصب لامپ چراغ و لوستر

در نصب لوسترهای LED و نصب لوسترهای SMD به پلیت نیاز است. پلیت یک ساختار به علاوه شکل است. پلیت توسط پیچ و رولپلاک به سقف متصل می شود. یا 4 طرف پلیت توسط زنجیر به قاب سقف متصل شده و با فاصله کمی از سقف نصب می شوند.

 

خدمات الکترو باران

نصب لوستر

دیگران یا همکاران ما انجام خرده کاری های ساختمان و منزل مثل تعمیر  لامپ چراغ و لوستر و را  یا نمی پذیرند . یا به سختی میپذیرند.

ولی ما در سرویس خدمات الکترو باران و گروه خدمات ساختمانی باران ,

حتی به صورت رایگان به شما مشاوره تخصصی میدهیم .

و حتی در حین انجام کار همراه شما هستیم تا شما از راهنمایی های یک متخصص بهره ببرید .

با تعمیر و نصب سرویس ها و خدمات الکترو  باران

در سراسر تهران  هیچ خانه ایی بدون نور و روشنایی وجود نخواهد داشت.

 

گاهی اوقات شما مجبور میشوید برای تعویض لامپ های لوستر خود و یا تعویض و یا نصب لوستر و چراغ های منزل و محل کار تان , از نرده بان بالا بروید در صورتیکه تمایلی به انجام این کار ندارید.

ما به شما حق میدهیم زیرا برای انجام این کارها تخصص و تجربه لازم هست .

که خدایی نکرده دچار برق گرفتگی نشوید و یا بدانید چطور از پس برق کشی ساختمانی که به مشکل برخورده است بر بیایید .

پس برای راحتی خودتان و همچنین مهمتر از همه چیز حفظ سلامتی خودتان ,

تنها کافیست یک تماس کوتاه با همکاران و مشاوران ما در گروه خدمات ساختمانی باران داشته باشید .

01241256256

09106768270

بعلاوه که ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز و گرامی هستیم.

حتی اگر بخواهید خودتان این کار را انجام دهید مطمئنا به مشورت یک متخصص نیاز خواهید داشت .

خدمات گروه خدمات ساختمانی باران شامل مشاوره رایگان به شما همشهریان عزیز در سراسر تهران میشود .

می توانید از خدمات ما در تمام 7 روز هفته و هر ساعتی از 24  ساعت شبانه روز بهره ببرید.

متخصصین ما آموزش دیده اند تا دلسوزانه راهنمای شما برای تعمیر یا نصب لوستر و لامپ چراغ باشند.

قیمت نصب لامپ چراغ و لوستر در الکترو باران چقدر است؟

 

نصب لوستر

هزینه خدمات لوستر و لامپ به عوامل مختلفی بستگی دارد ، به عنوان مثال هزینه نصب لوستر سنگین با هزینه نصب لوستر سبک و لامپ تزئینی متفاوت است. همچنین هزینه تعمیر و تعویض چراغ ها به مشکل بستگی دارد. هزینه ها در الکترو باران کاملاً شفاف است و قبل از اینکه متخصص به محل مورد نظر شما بیاید در مورد قیمت با شما توافق می شود.

 

چگونه می توانیم از کیفیت خدمات نصب لامپ چراغ و لوستر اطمینان داشته باشیم؟

نصب لامپ

الکترو باران در انتخاب متخصصان خود بسیار سختگیر است و بنابراین همیشه از بهترین متخصصان برای خدمت رسانی به مشتریان و مخاطبان خود کمک می گیرد.

ما به شما اطمینان می دهیم و تضمین می کنیم که متخصصی که برای انجام خدمات مورد نظر شما به محل اعزام می شود ، کسی است که توانسته است خود را به تیم اصلی ثابت کند و نشان دهد که قادر است کار را به بهترین وجه انجام دهد.

همچنین تیم پشتیبانی الکترو باران در تمام مراحل کار در کنار شما هستند تا مشکلات احتمالی را برطرف کنید و بنابراین کار به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

بنابراین اگر نیاز به استفاده از خدمات لوستر و چراغ دارید ، می توانید سفارش خود را با تماس با شماره های زیر ثبت کنید و حتی به صورت رایگان مشاوره تخصصی بگیرید.

01241256256

09106768270

 

قیمت نصب چراغ های هالوژن و چراغ سقفی

نصب هالوژن

قیمت نصب چراغ های هالوژن و سقفی به عواملی مانند نوع سقف کاذب (کناف ، رابیتس و …) و همچنین انواع دیگر سقف ها (از قبیل فلزی ، آجری ، mdf  و موزاییکی یا سرامیکی) و انواع هالوژن و لامپ سقفی (از قبیل لامپ های توکار و هالوژن ، سوکتی ، هالوژن سه حالته و غیره) به سبک های مختلف دکوراسیون بستگی دارد.

موارد ذکر شده در نصب چراغ های هالوژن و سقفی مستقیماً روی مواد استفاده شده در ساخت سقف و انواع هالوژن و چراغ های مورد استفاده برای انجام کار تأثیر می گذارد ، بنابراین تا حدی قیمت نصب چراغ های هالوژن و سقفی را تعیین می کنید.

در مورد تعیین قیمت نصب چراغ سقفی ابهامات زیادی وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه ، پس از ثبت سفارش از طریق شماره ای اعلام شده ، به راحتی ابهامات ایجاد شده در مورد قیمت نصب هالوژن و چراغ های سقفی را با یک پرس و جو رایگان به پایان برسانید.

کارشناسان در زمینه قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی با رعایت سفارش و درخواست مشتریان و بررسی دکوراسیون منزل و سبک سقف ساختمان ، پس از پیشنهاد یک روش اصولی ، قیمت مشخصی تعیین کرده و با کاربران متقاضی به اشتراک می گذارند .

 

نصب لامپ چراغ و لوستر خود را به یک برق کار ماهر بسپارید

در صورت عدم رعایت نکات ایمنی به دلیل خطرات برق کاری ، در اکثر موارد توصیه می شود از یک برق کار ماهر کمک بگیرید.

کلیه خدمات برقی در زمینه نصب لامپ چراغ و لوستر باید توسط برق کار ساختمان انجام شود. خدماتی مانند نصب لامپهای فلورسنت ، نصب سرپیچ ، نصب هالوژن ، نصب پروژکتور ، نصب لامپهای سنسوردار دیواری و سقفی و نصب تایمر راه پله توسط برق کاران گروه خدمات ساختمانی باران انجام می شود.

 

چگونه می توان در کمترین زمان ممکن به یک برق کار دسترسی پیدا کرد؟

با توجه به مشغله زیاد افراد و تخصصی بودن بیشتر کارهای برقی ، دسترسی به یک فرد متخصص و متعهد در زمینه کارهای برقی و نصب لامپ چراغ و لوستر کار ساده ای نیست. بنابراین گروه خدمات ساختمانی باران با گردآوری گروهی از متخصصان و فارغ التحصیلان این رشته سعی در رفع نیاز کاربران خود دارد.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که درخواست خود را به صورت رایگان از طریق شماره ای اعلام شده ثبت کنید. پس از توافق بر سر قیمت، یک برق کار ماهر در دسترستان خواهد بود.

 

با نصب چراغ لامپ و لوستر ، روشن تر از همیشه

 

نصب لوستر

افزایش نور محیط و زیبایی خانه دو دلیل اصلی خرید و استفاده از لوستر است. البته گاهی اوقات هر دوی این موارد منجر به خرید همزمان یک لوستر می شود. در هر صورت ، دلیل خرید و استفاده از لوستر هر چه باشد ،

آنچه مهم است این است که نصب لوستر و چراغ ها باید توسط یک فرد ماهر و متخصص انجام شود ، زیرا این کار ، یعنی نصب لوستر ، ممکن است

برای افراد بی تجربه و غیر متخصص خطرناک باشد و او را در معرض خطر برق گرفتگی قرار دهید. نصب غیر تخصصی لوسترها نیز می تواند خطرات دیگری ایجاد کند. علاوه بر این ، تنظیم ارتفاع لوستر ، انتخاب نوع لوستر ، اندازه لوستر و موارد مشابه توسط افراد غیر متخصص به درستی انجام نمی شود و در نتیجه استفاده از لوستر در چنین شرایطی نمی تواند انتظارات و توقعات را برآورده کند.

دیدگاه(2)

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.