درباره ما

خدمات فنی مهندسی گروه خدمات ساختمانی باران با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد، الکترو باران برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و اداری، به صورت مجازی فعالیت کند.
خدمات فنی مهندسی الکترو باران ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت گروه خدمات ساختمانی باران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند.

تماس با ما

درباره ما

فنی مهندسی اسپلیت کاران با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد، اسپلیت کاران برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و اداری، به صورت مجازی فعالیت کند.
فنی مهندسی اسپلیت کاران ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت اسپلیت کاران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند.

تماس با ما

نظر مشتریان درباره ما چیست؟

با توجه به درخواست اجرا و نصب کمد دیواری از گروه خدمات ساختمانی باران و دریافت خدمات  خوب این مجموعه، تماس با مجموعه خوب الکترو باران را به همگان پیشنهاد می کنم.
 خدمات نصب و اجرای نور مخفی و تلویزیون دیواری الکترو سرویس باران برای مجموعه ما بسیار تخصصی و پرسرعت انجام گرفت. آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان دارم.

نظر مشتریان درباره ما چیست؟

با توجه به دریافت خدمات خوب این مجموعه، همکاری با آنها را به همگان پیشنهاد می کنم.
خدمات گروه خدمات ساختمانی باران برای مجموعه ما بسیار تخصصی و پرسرعت انجام گرفت. آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان دارم.
با توجه به خرید چند کولر گازی از اسپیلت کاران و دریافت خدمات پس از فروش خوب این مجموعه، خرید از آنها را به همگان پیشنهاد می کنم. با توجه به خرید چند کولر گازی از اسپیلت کاران و دریافت خدمات پس از فروش خوب این مجموعه، خرید از آنها را به همگان پیشنهاد می کنم.